בר מצווה בזיכרון יעקב - לחגוג מכל הלב​

לא תמיד בעבר אירועי בר מצווה היו נפוצים ואם כבר הם היו תמימים, אולם כיום הסטנדרטים בעיצוב או בהזמנה של התקליטן והתזמורת הם סטנדרטיים אחרים וחדשניים, גם המנות כבר לא פשוטות כבעבר ובעיקר תחום האטרקציות לנוער ולחגיגות בר מצווה הפך לחגיגה מרשימה אותה חוגגים מכל הלב. וכיום אף ילד לא מוותר על חגיגה אישית משלו ועל פי טעמו.

 

בר מצווה בזיכרון יעקב - החגיגה מעולם אחר

 

בשנים האחרונות נדמה שהמבחר של ההכנות האפשריות לחגיגות בר מצווה הפך את החגיגה לחגיגה מעולם אחר. עם השנים גדל גם מגוון האטרקציות שיכולות ליצור חגיגה מיוחדת ומקורית יותר. כי היום האטרקציות לאירועים כוללים הפקות בעשרות אלפי שקלים, שכל אחת עולה על האחרת – אפשר להעלות כל מה שרק הדמיון חושב- לשלב זיקוקים, להיכנס עם שופרות או תופים, להתלבש בכל סגנון, לשלב מיצגים של דמויות מרהיבות, תזמורות בכניסה בכל סגנון אפשרי, אפשר להוסיף בר פירות, אפילו מעט אלכוהול או להוסיף בר מתוקים הכל אפשר להגשים היום. 

 

בר מצווה בזיכרון יעקב - להיות מופתעים מחדש

 

כשאנחנו מגיעים לאירועים אנחנו תמיד מצפים למשהו מקורי, לאיזו אטרקציה שלא ראינו באירועים קודמים בהם היינו בעבר. גם בר מצווה יכולה לכלול בקלות משהו שיפתיע אותנו מאד וכמובן ירגש. אטרקציות מפתיעות אחרות שבני נוער מאד אוהבים כוללות למשל שלוקים טעימים עם כתוביות אישיות, אביזרים מקפיצים לרחבת הריקודים, וכמובן לשלב תמיד את צילומי המגנטים שהפכו לאטרקציה שלא ניתן לחגוג שום בר מצווה בלעדיהם. האטרקציות הופכות תמיד באירועים לגרנדיוזיות יותר ויותר, כיוון שגם עולם ההפקות ועולם העיצוב והטכנולוגיות רק מתקדם בצעדי ענק, ומי שמתכנן כיום בר מצווה נקלע לסחרחורת של אפשרויות. גם הילדים בחגיגות בר המצווה אוהבים היום לתכנן את האירוע שלהם, הם כבר חשופים למגוון גדול יותר של אטרקציות, וגם הם רוצים שיהיה להם אירוע יוקרתי ומקורי במיוחד. הם רוצים להיות מעורבים בכל נושא, אם זה להכין קליפ מקצועי של ממש, להופיע כמו כוכבי רוק בשיר מקורי עם רקדנים, לשלב מפעיל או אולי סטנדאפיסט מצחיק, לחשוב להגשים חלום מיוחד כמו להגיע לאולם בלימוזינה מפוארת כמו בסרטים, או לשלב אטרקציות מקוריות של אוכל, מפלי שוקולד וקינוחים, גם כאן עבור ילדים ובני הנוער מגוון האפשרויות הפך לרחב ואטרקטיבי הרבה יותר, כך שחגיגת בר המצווה שלהם לא תשכח עוד זמן רב.